Klubs "RELEKS" ir atvērts no 1995.gada un atrodas Jūrmalas pilsētas centrā, Dzitaros. Visiem mūsu klientiem mēs piedāvājam ekskluzīvu bāru 20 personām AMPIR stilā ar lielāko kokteiļu izvēli, alkoholiskiem un bezalkoholiskiem dzērieniem, retām vīna šķirnēm un pazīstamākiem konjakiem un cigāriem.

Jūsu uzmanībai klubs "RELEKS" piedāvā "show" programmu no 19:00-7:00 ar labāko dejotāju piedalīšanos Go-Go un Toples stilā. Patīkama kompānija sarunām un uzmanīgs personāls neatstās Jūs vienaldzīgus. Pie ieejas darbojas DRESSCODS.

Ierobežots vietu skaits atļauj personālam dod maksimālo uzmanību tieši Jums. Otrajā un trešajā stāvā jūsu rīcībā apartamenti, kuri ir izveidoti dažādos stilos. Numuri, kuri ir izveidoti japāņu stilā ir ARCTIK SPA ar svaigo Jūrmalas gaisu.

Pēc īpašiem pasūtījumiem klubs "RELEKS" organizē slēgtās VIP ballītes, kurās tiek piedāvāta labāko restorānu virtuve. Tāpat rezervējam vietu un laiku tikai Jums. Rezervējums ne mazāk, kā uz 48 stundām. Tiek piedāvāti dažāda veida aprēķinājumi un iespēja iegādāties VIP karti, kura dod būtiskas atlaides.

Jūs esat vienmēr laipni lūgti.
Edinburgas pr.13, Dzintari, Jurmala
Phones: +(371)-67751927, +(371)-67752195
e-mail: releks@apollo.lv

 

 

© SIA "Releks" 2010